KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8368525
nr 836 8525
Akvarell
Oidentifierad konstnär, uppdragna båtar, signerad, motivets mått: 35x47
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
torsdag 18 juli 2013
kl 04:43:49